Internet i jego rozwój | swiatblogs49 | e-blogi.pl
Blog swiatblogs49
Internet i jego rozwój 2017-05-07

  


Internet i rozwój


Dziś sieć internetowa ulepsza się w gigantycznym tempie, a wszystko to ewoluowało w 1960 roku. Specjalista i równocześnie alumn Uniwersytetu Ekonomicznego w KrakowieKarol Morel którego główny zawód to informatyk wypowiada się, że to wszystko zaczęło się od wykreowania niesamowicie wytrzymałych i równocześnie też mocno rozproszonych cyfrowych sieci transmisji danych. Taka koncepcja została zrobiona na zalecenie Amerykańskich Sił Zbrojnych, celem było wtedy wytrzymanie potencjalnej wojny światowej. Gigantycznym punktem jest przejście z ówczesnego z protokołu NCP na dość świeży protokół internetowy TCP/IP.


Z takiego to protokołu korzystamy bardzo często sporo do chwilo obecnej, w momencie gdy Internet realnie wdrożył się w typowe użytkowanie, jest realna możliwość stwierdzić, iż zadziwiająco ekspresowo zaczął się rozprzestrzeniać. Spec i też doktor Politechniki Częstochowskiej Nazar Klonek dla którego główny zawód to informatyk zapewnia, iż dopiero siedemnastego sierpnia tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego drugiego roku Polska uzyskała możliwość dostępu do całkowicie nowej sieci ogólnoświatowej, zwanej właśnie Internetem. W obecnych czasach niejednokrotnie ogólnoświatowa sieć rozrasta się jak burza jak też dostęp uzyskuje coraz to kolejny kraj i miasto.


Następnym z kolei ważnym wydarzeniem dla rozwijania Internetu, było stworzenie 1-szej przeglądarki internetowej, spec oraz dyplomant Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu Lew Sak którego stanowisko to informatyk uważa, iż istnieje możliwość stwierdzić, iż zdecydowana ilość takich sytuacji, umożliwiła na wykreowanie wielkiej firmy google. Wszystko zaczęło się naprawdę od samej przeglądarki, potem ta firma ewoluuje w niesamowitym tempie. Dziś sam w sobie Internet dał możliwość bardzo istotnie wspomóc szalenie dużą ilość działań na Świecie.


 


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]